52 Orduspor Futbol Kulübü Resmi Web Sitesi

52 Orduspor Basın Sözcüsü Olgun Alp Basın Toplantısı Düzenledi “İki Müsabakadan da En İyi Sonuçları Alarak Ordu’ya Dönmek İstiyoruz.”

post image
Tarih: 04/03/2020

52  Orduspor Basın Sözcüsü Olgun Alp basın mensuplarıyla bir araya geldi. Düzenlenen toplantıda takımın gidişatı ve önümüzdeki iki deplasman müsabakası hakkında bilgi veren Olgun Alp takımda morallerin yerinde olduğunu ve önümüzdeki iki müsabakadan da en iyi sonuçlara alarak Ordu’ya dönmek istediklerini belirtti.

Toplantıya İdlib’te şehit düşen askerlerimize Allahtan rahmet ve yaralı askerlerimize acil şifalar dileyerek başlayan Olgun Alp “Zor günlerden geçiyoruz Allah bu milletin evlatlarını korusun” açıklamasını yaptı.

Geride kalan Düzce Spor müsabakasını değerlendiren Alp: “Kendi saha ve seyircimiz önünde Düzce Spor ile oynadığımız müsabakayı 1-0 kaybederek puansız ayrılmak zorunda kaldık. Bu konuyla ilgili çok şey söylene bilir mücadele vardı fakat gol yedikten sonra gol atamayınca da puan da alamıyorsunuz” dedi.

Yönetim olarak göreve geldikleri andan itibaren her hafta seyirci sayısının arttığına vurgu yapan Olgun Alp: “Seyircilerimizin bu şehrin takımına sahip çıkmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu şehrin profesyonel liglerdeki takımı olan 52 Orduspor’u sonuna kadar desteklemelerini ve her müsabakaya katılımlarını bekliyoruz. Şimdi iki hafta üst üste deplasmana çıkacağız ama federasyon talimatlarına göre profesyonel lig kulübü olarak bizim deplasmana taraftar götürebilme gibi bir şansımız olmuyor. Bu yüzden de organize bir program yapamıyoruz. Ama herkes kendi imkanları doğrultusunda takımı desteklemek için deplasmana katılabilirler. Yani biz bir otobüs tutarak deplasmana taraftar götüremiyoruz federasyon buna izin vermiyor bunun tekrar bilinmesini isterim” Dedi.

İki hafta üst üste çok kritik iki maça çıkacağız diyen Olgun Alp: “Bunlardan ilki Pazar günü oynayacağımız Serik Belediyespor müsabakası. Bu maç bizim için çok önemli inşallah birinci sıradaki rakibimiz karşısında puan ya da puanlar alabiliriz. Serik maçının ardından takım Antalya’da kamp yapacak ve Salı günü akşam Denizli’ye geçecek. Denizli’de de yine küme düşme mücadelesi veren erteleme maçında Kızılcabölükspor ile oynayacağız. Bu iki müsabakadan da bizi mutlu edecek puanlar alarak Ordu’ya dönmeyi arzu ediyoruz.” Açıklamasını yaptı.

8 Mart günü Orduspor’lu kadınlara bir kahvaltı programı tertip edeceklerini söyleyen Olgun Alp: “8 Mart günü Serik Belediyespor ile oynayacağız. Bu doğrultuda 8 Mart Dünya Kadınlar günü olması sebebiyle Mor Menekşeler Kadınlar Kulübüne 52 Orduspor olarak 8 Mart sabahı bir kahvaltı programı düzenleyeceğiz. Bu kahvaltıya kadın taraftarlarımızı bekliyoruz. Aynı zamanda 8 Mart’ın özel bir anlamı daha var bu tarih Orduspor’un kuruluş yıl dönümü. Bu anlamlı iki günü Orduspor olarak anlamlı bir şekilde kutlamayı düşünüyoruz.” dedi