52 Orduspor Futbol Kulübü Resmi Web Sitesi

Basın Bülteni...

post image
Tarih: 14/09/2021

Değerli Basın ve Medya Temsilcileri;

 

11 Eylül 2021 Cumartesi günü saat 15:30 da, 19 Eylül Stadında oynadığımız, ligin iddialı takımlarından 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR’ dan güzel oyunla 2-1 galip gelerek, üç puan almamız bizleri ve camiamızı sevindirmiştir. 

                Hafta içinde, teknik sorumlumuz Cüneyt Tiryaki nezaretinde,  disiplin içerisinde yapmış olduğumuz  çalışmalarımızın meyvesini sahada aldık. Her geçen gün daha iyi olma gayreti içerisinde bulunan teknik heyetimizi ve sporcularımızı tebrik ediyoruz.

                Bu müsabakada bizleri yanlız bırakmayan CHP Ordu Milletvekilimiz Sayın Mustafa Adıgüzel’e, AK Parti Il Başkanımızın Sayın Halit Tomakin’e, MHP Il Başkanımız Sayın Naci Şanlıtürk’e, CHP Il Başkanımız Sayın Atila Şahin’e, Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Aşkın Tören’e, Gülyalı Belediye Başkanımızın Sayın Ulaş Tepe’ye, taraftar gruplarımıza, basın ve medya kuruluşlarına, tribünlerde, evlerinde ve iş yerlerinde bizleri izleyen tüm seyircilerimize teşekkür ederiz.

                Aynı ciddiyetle hafta sonu oynayacağımız Hacettepe müsabakası hazırlıklarımıza da tesislerimizde Salı günü itibariyle başladık. Hafta sonu Hacettepe spor ile 19 Eylül 2021  Pazar günü saat 15:30 da Yenimahalle Hasan Doğan stadında karşılaşacağız. TFF statüleri ve talimatları gereği deplasman da misafir seyircisi alınmamaktadır.  İnşallah deplasmandan da üç puan alarak şehrimize yakışır şekilde döneceğiz.

                Kafilemiz 18 Eylül 2021 Cumartesi sabah şehrimizden havayolu ile ayrılarak, 19 Eylül 2021 Pazar günü müsabakayı oynayıp,  aynı gece ilimize dönecektir.