52 Orduspor Futbol Kulübü Resmi Web Sitesi

BASIN BÜLTENİ

post image
Tarih: 04/10/2021

Değerli Basın ve Medya Temsilcileri;

        

TFF. 3.lig 2. Gurupta şampiyonluk mücadelesi veren futbol takımımız, 3 Ekim 2021 Pazar günü saat 15:00’ de Alanya Milli Egemenlik stadında, ligin güçlü takımlarından, Başkent Üniversitesi Alanya Kestel Spor ile karşılaştı.

Futbolcularımızın aşırı ve hırslı bir şekilde, maçtan üç puan alma gayretleri, zaman zaman kendi kalemizde tehlike yaratıyor. Bu müsabakada da oyunun başında 2-0 mağlup duruma düşmemize rağmen, futbolcularımızn istekli, tempolu oyunu ile deplasmanda attığımız iki gol ile 2-2 beraberliği yakaladık ve deplasmandan bir puan ile döndük. Müsabaka boyunca ev sahibine karşı üstün oyun sergiledik. Oynanan oyundan ve futbolcularımızın çalışmalarından memnunuz. Teknik heyet ve futbolcularımızı tebrik ediyoruz.

9 Ekim 2021 Cumartesi günü, 19 Eylül stardında, kendi saha ve seyircilerimiz önünde, saat 14:30’ da, Siirt İl Özel İdare Spor ile karşılaşacağız. Bu önemli müsabakadan da galip gelerek üç puanı almak istiyoruz. Hep beraber birlikte inşallah sezon sonu şampiyonluğu yakalayacağız.

Maraton tribün bilet fiyatları 5,00-TL,

Kapalı tribün bilet fiyatları 10,00-TL,

VİP tribün biletleri 20,00-TL. olarak kapalı spor salonu altında müsabakadan önce satışa çıkacaktır.

Taraftarlarımızın bizleri  bu önemli müsabakada yanlız bırakmamasını istiyor ve maçımızı izlemeye davet ediyoruz.

 

PROF. DR. ÇAĞATAY ÖZTÜRK

BASIN  SÖZCÜSÜ