52 Orduspor Futbol Kulübü Resmi Web Sitesi

BASIN BÜLTENİ

post image
Tarih: 24/09/2020

52 Orduspor FK olarak misli.com 3. Lig 4. Grubun 2. Haftasında deplasmanda karşılaşacağımız Muğlaspor müsabakası öncesinde yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak Covid-19 testinden geçmiş bulunmaktayız. Yarın itibariyle havayoluyla Muğla’ya hareket edeceğiz ve 26.09.2020 Cumartesi günü oynayacağımız karşılaşma sonunda Pazar günü yine havayoluyla Ordu’ya döneceğiz.

Ayrıca teknik ekip ve futbolcularımızın üstün performansı sonucunda 4-2 kazandığımız Kırıkkale Büyük Anadoluspor müsabakası için futbolcularımıza galibiyet primlerini hesaplarına yatırmış bulunmaktayız. Amacımız bu hafta sonu oynayacağımız Muğlaspor müsabakası öncesinde futbolcularımızın moral ve motivasyonlarını yüksek tutmaktır. Bu doğrultuda yönetim kurulu olarak elimizden gelen tüm hassasiyeti yerine getirmek için çalışıyoruz. Ve zorlu Muğlaspor deplasmanından da galibiyetle dönerek iyi çıkışımızı sürdürmek istiyoruz.

 

24.09.2020                                                                                                                               Olgun ALP

                                                                                                                                                 52 Orduspor FK

                                                                                                                                                 Basın Sözcüsü