52 Orduspor Futbol Spor Kulübü Resmi Web Sitesi

Odak Kimya ile sponsorluk sözleşmesi imzaladık

post image
Tarih: 17/11/2022

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi mücevher malzeme şirketi Odak, Türk sporuna verdiği desteğe yeni bir halka daha ekleyerek kulübümüzün resmi forma konç sponsoru oldu.

Bugünden itibaren 52 Orduspor FK’nın resmi tüm maçlarında, forma ekipmanı konçlarımızda Odak markası yer alacaktır.

Sponsorluk anlaşması için düzenlenen törende imzaları, 52 Orduspor FK Sponsorluktan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Resul Atasever ile Odak Kimya ve Makine Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Şahin attı.

Sponsorluk anlaşmasıyla ilgili olarak bir konuşma gerçekleştirildi.

52 Orduspor FK Sponsorluktan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Resul Atasever, “52 Orduspor FK olarak Odak ile bir iş bilirliği içinde olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Odak’ın Türk sporuna özellikle de 52 Orduspor’a olan desteğini nasıl geliştirilebiliriz bunu da konuşmak isteriz. Kulübümüze vereceği destekten dolayı öncelikle Sayın Orhan bey’e ve Odak Kimya ailesine teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

Türk sporuna sundukları desteği sürdüreceklerini ve yepyeni başarılara imza atacaklarını belirten Odak Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Şahin ise şunları söyledi;

“Odak olarak biz Türk sporunun destekleyicisi olduk. İnandığımız ve başarılara imza atacak bir spor kulübü ile sponsor olmak bizim için de ayrı bir gurur. Sayın Resul bey ile birlikte imzaları atıyoruz. Doğduğum şehrin takımı olan Tokatspor’da 2 yıl yöneticilik tecrübem oldu. Bu vesile ile Türk gençlerinin amatör branşlarda da olsa sporla ilgilenmelerini önemsiyor ve destekliyoruz. 52 Orduspor FK yöneticisi sevgili dostum Resul Atasever’in teklifini hiç düşünmeden kabul ettim ve destekleme kararı aldım. Bundan sonrada yanlarında olacağımı ifade etmek isterim. Hedefleri doğrultusunda başarılar dilerim.Türk sporcusunu destekleyebileceğimiz ve onların başarısıyla gururlanabileceğimiz güzel iş birliklerine imza atıyor olmak bizleri gururlandırır. Bu kıymetli kulübün en kısa zamanda hak ettiği Süper Lig’e dönmesini arzuluyor, bu yolda da gerekli maddi ve manevi desteğimizi sağlamaya da her zaman hazır olduğumuzu belirtmek isterim.” ifadeleri kullandı.

Sponsorluk töreni, imzaların atılması, fotoğraf çekimi ve karşılıklı hediyelerin verilmesiyle sona erdi.